Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie motocoasa Hitachi

Număr anunț
DA20446947
Autoritate contractantă
Comuna Dragomiresti (CUI 4344627)
Furnizor / câștigător
ADMIRO MOTO TOOLS S.R.L. (CUI RO28098147)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,33 RON
Valoare atribuită
319,33 RON
Data publicării
25.05.2018 08:15
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,33 RON

din 319,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.