Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi menaj galbene, 144per/bax, 12per/pach

Număr anunț
DA20458977
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,50 RON
Valoare atribuită
851,50 RON
Data publicării
29.05.2018 08:57
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851,50 RON

din 851,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.