Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in domeniul achizitiilor

Număr anunț
DA20440916
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 (CUI 28284956)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANTA CAMERALA BISTRITA (CUI 34849915)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
24.05.2018 13:04
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.