Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie fotografica HP Q2510A 200gr/mp 100coli/top

Număr anunț
DA20468944
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,28 RON
Valoare atribuită
85,28 RON
Data publicării
29.05.2018 14:16
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,28 RON

din 85,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.