Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INTRETINERE

Număr anunț
DA20467963
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB (CUI 18064350)
Furnizor / câștigător
CRĂCIUN TRADE SRL (CUI RO17714802)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.325,63 RON
Valoare atribuită
1.325,63 RON
Data publicării
29.05.2018 13:46
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.325,63 RON

din 1.325,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.