Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE AUXILIARE PENTRU UM 01416 slobozia
- Număr anunț
- DA20466557
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.423,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.423,39 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:00
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.423,39 RON
din 1.423,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro