Ofertă acceptată
Cumpărare directă
obiecte stand - obiectiv MIA
- Număr anunț
- DA20462499
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI ECO-MUZEALE "GAVRILA SIMION (CUI 4165680)
- Furnizor / câștigător
- MEDIEVALUM EXIM SRL (CUI RO15262387)
- Cod CPV
- 30192133-2 · Ascutitori de creioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564,48 RON
- Valoare atribuită
- 564,48 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:51
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
564,48 RON
din 564,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro