Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA20461780
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ION CREANGA” (CUI 29272658)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI RO15264574)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,97 RON
Valoare atribuită
215,97 RON
Data publicării
29.05.2018 10:31
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,97 RON

din 215,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.