Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie A4

Număr anunț
DA20459153
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOSLAVELE (PRIMARIA COMUNEI DRAGOSLAVELE) (CUI 4122442)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640 RON
Valoare atribuită
640 RON
Data publicării
29.05.2018 09:03
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640 RON

din 640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.