Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET PRODUSE PAPETARIE SI BIROTICA

Număr anunț
DA20456934
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,63 RON
Valoare atribuită
220,63 RON
Data publicării
25.05.2018 16:27
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,63 RON

din 220,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.