Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE 8.5R17.5 SAVA DIRECTIE 121/120M

Număr anunț
DA20463597
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
MILAN SRL (CUI RO20245765)
Cod CPV
34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,56 RON
Valoare atribuită
1.428,56 RON
Data publicării
29.05.2018 11:27
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,56 RON

din 1.428,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.