Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidrocortizon Zentiva 19.6mg/5ml sol.inj*5f*1ml sol.A+5f*4ml sol.B (HYDROCORTISONUM) - 185132474

Număr anunț
DA20460102
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.152 RON
Valoare atribuită
1.152 RON
Data publicării
29.05.2018 09:38
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.152 RON

din 1.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.