Atribuită Cumpărare directă

CAVINTON 10 MG/2ML CONC PT SOL PERF CT*10 FIOLE

Număr anunț
DA36282657
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
169,70 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,70 RON