Ofertă refuzată Cumpărare directă

Modernizare parte carosabila strada Victoriei

Număr anunț
DA20441997
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI RO29805270)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,76 RON
Valoare finală
181,76 RON
Data publicării
24.05.2018 13:39
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.