Ofertă acceptată Cumpărare directă

bidinea

Număr anunț
DA20460497
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,60 RON
Valoare atribuită
33,60 RON
Data publicării
29.05.2018 09:51
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,60 RON

din 33,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.