Ofertă refuzată Cumpărare directă

afise format mare 25 buc - banner scena

Număr anunț
DA20421568
Autoritate contractantă
COMUNA PERIETI (CUI 5102311)
Furnizor / câștigător
SERIGRAFICA SRL (CUI RO16892151)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.326,55 RON
Valoare finală
2.326,55 RON
Data publicării
23.05.2018 10:11
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.