Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TSI/Triple Sugar Iron/Tub/7 ml/Medii cultura
- Număr anunț
- DA20468573
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88 RON
- Valoare atribuită
- 88 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:05
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
88 RON
din 88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro