Ofertă acceptată Cumpărare directă

TB PASTA CILINDRU FRANA

Număr anunț
DA20467533
Autoritate contractantă
Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143 RON
Valoare atribuită
143 RON
Data publicării
29.05.2018 13:32
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143 RON

din 143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.