Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi examinare latex pudrate, ARISTA, nesterile, 100 buc/cutie marimea m
- Număr anunț
- DA20467106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,60 RON
- Valoare atribuită
- 51,60 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:18
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,60 RON
din 51,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro