- Număr anunț
- DA20466643
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30124100-5 · Cuptoare (fuser) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879,48 RON
- Valoare atribuită
- 879,48 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:03
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
879,48 RON
din 879,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro