Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROMO Photoconductor Kit Lexmark X850, X852, X854 (X850H22G)
- Număr anunț
- DA20456294
- Autoritate contractantă
- SCOALA NATIONALA DE GREFIERI Bucuresti (CUI 13522812)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,90 RON
- Valoare atribuită
- 559,90 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 15:11
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
559,90 RON
din 559,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro