Ofertă refuzată Cumpărare directă

Licenta office -Primaria orasului Ciacova, judetul Timis.

Număr anunț
DA20450635
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
936,97 RON
Valoare finală
936,97 RON
Data publicării
25.05.2018 11:03
Data finalizării
29.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.