Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de formare asistenti personali ai persoanei cu handicap grav

Număr anunț
DA20466659
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE RESURSE SI INFORMARE PENTRU PROFESIUNI SOCIALE - CRIPS (CUI 9378396)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.450 RON
Valoare atribuită
63.450 RON
Data publicării
29.05.2018 13:04
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.450 RON

din 63.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.