Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INTRETINERE ARICESTI
- Număr anunț
- DA20460900
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,50 RON
- Valoare atribuită
- 593,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:05
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,50 RON
din 593,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro