Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salbutamolum 0.5 mg/ml sol.inj*5f*1ml (SALBUTAMOLUM) - 11413

Număr anunț
DA20460180
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,70 RON
Valoare atribuită
13,70 RON
Data publicării
29.05.2018 09:40
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,70 RON

din 13,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.