Ofertă acceptată Cumpărare directă

39830000-9 Produse de curatat

Număr anunț
DA20457063
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI (CUI 14124254)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.906,16 RON
Valoare atribuită
2.906,16 RON
Data publicării
25.05.2018 17:10
Termen limită
02.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.906,16 RON

din 2.906,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.