Ofertă refuzată Cumpărare directă

SOLUTIE ARAGAZ SANO FORTE 750 ML

Număr anunț
DA20448244
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,50 RON
Valoare finală
388,50 RON
Data publicării
25.05.2018 09:23
Data finalizării
29.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.