Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dezumidificator model DH 732 Master
- Număr anunț
- DA20427532
- Autoritate contractantă
- CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,82 RON
- Valoare finală
- 2.100,82 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 13:21
- Data finalizării
- 29.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.