Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum cu cartus compatibil pentru Konica Minolta PagePro 1390MF
- Număr anunț
- DA20465583
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. STELIAN" BOTOSANI (CUI 13793790)
- Furnizor / câștigător
- INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368,07 RON
- Valoare atribuită
- 368,07 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:29
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
368,07 RON
din 368,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro