Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Xerox Compatibil 106R01487 pentru WC 3210 / WC 3220 3210 / 3220 - 5000 pag
- Număr anunț
- DA20461121
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292 RON
- Valoare atribuită
- 292 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:12
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
292 RON
din 292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro