Ofertă acceptată Cumpărare directă

Q2612A (12A) Q 2612 A Q2612 TONER COMPATIBIL

Număr anunț
DA20445153
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,76 RON
Valoare atribuită
431,76 RON
Data publicării
24.05.2018 15:32
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,76 RON

din 431,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.