Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET KONICA MINOLTA BIZHUB 226
- Număr anunț
- DA20443040
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "A GHENCEA" SACELE (CUI 28052590)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.260,50 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 14:14
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.260,50 RON
din 4.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro