Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop MyWay B1504i

Număr anunț
DA20450827
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGUAY COMPUTERS SRL (CUI RO12167046)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.852 RON
Valoare atribuită
3.852 RON
Data publicării
25.05.2018 11:11
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.852 RON

din 3.852 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.