Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD-R BULK 50 VERBATIM 43351 EXTRAPROT 52X, DVD-R/DVD+R Verbatim 4.7GB, 50 buc/bulk; Cod VE210 250/35

Număr anunț
DA20444449
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30234200-0 · Discuri optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,34 RON
Valoare atribuită
85,34 RON
Data publicării
24.05.2018 15:05
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,34 RON

din 85,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.