Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet software (Microsoft Windows 10, Aplicatie Office 2016 si licenta antivirus)

Număr anunț
DA20451330
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGUAY COMPUTERS SRL (CUI RO12167046)
Cod CPV
48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.856 RON
Valoare atribuită
1.856 RON
Data publicării
25.05.2018 11:33
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.856 RON

din 1.856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.