Atribuită Cumpărare directă

Carnet bonuri valorice carburanti auto 100 lei/fil

Număr anunț
DA36283231
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.403,36 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.403,36 RON