Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Robinet sertar cauciucat corp OVAL PN 16 DN 100
- Număr anunț
- DA20435526
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456,50 RON
- Valoare finală
- 456,50 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 10:02
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.