Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun profesional cu 4 straturi D.19 mm, 50 m lungime

Număr anunț
DA20454161
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
GARDENFLOR EXPERT COMERCE SRL (CUI RO29819829)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,01 RON
Valoare atribuită
521,01 RON
Data publicării
25.05.2018 13:26
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,01 RON

din 521,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.