Atribuită Cumpărare directă

Cefta30/Cip5/Fosfo200/Clinda2/Amox,AcidClavu20/10/Cloram30/Genta10/Ampi10

Număr anunț
DA36283516
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI 28399247)
Cod CPV
24959200-3 · Elemente chimice sub forma de disc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
274,34 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,34 RON