Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare pt "Modernizare drum comunal GAL Sucevita-Putna,in Comuna Straja,Jud Suceava"

Număr anunț
DA20425460
Autoritate contractantă
COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
Furnizor / câștigător
TOTAL MAPINVENT S.R.L. (CUI RO30630008)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
23.05.2018 12:15
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.