Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASLO latex/ ASO/ 50 teste cu control, Biolabo

Număr anunț
DA20461873
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
29.05.2018 10:34
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.