Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxacilina 500 mg x 10 caps

Număr anunț
DA20461015
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL AMARASTII DE JOS (CUI 15997435)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41 RON
Valoare atribuită
41 RON
Data publicării
29.05.2018 10:08
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41 RON

din 41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.