Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dexamethasonum 8mg sol.inj*5f*2ml (DEXAMETHASONUM) - 184797469
- Număr anunț
- DA20459917
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51,10 RON
- Valoare atribuită
- 51,10 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 09:31
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51,10 RON
din 51,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro