Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FORMALDEHIDA 37% TH, 1L, Salicilat de 2-hidroxi-etil pentru sinteza Merck 100ml
- Număr anunț
- DA20440164
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI RO31878614)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193 RON
- Valoare atribuită
- 193 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 12:38
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193 RON
din 193 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro