Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRAXIPARINE(R) 3800 UI anti-factoR Xa/0,4ml/NADROPARINUM
- Număr anunț
- DA20391113
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.240,40 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 08:17
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.240,40 RON
din 1.240,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro