Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 215/75R16C BARUM

Număr anunț
DA20467889
Autoritate contractantă
Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
Furnizor / câștigător
PROMOCAR SRL (CUI 15049681)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,42 RON
Valoare atribuită
571,42 RON
Data publicării
29.05.2018 13:44
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,42 RON

din 571,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.