Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD+plic

Număr anunț
DA20466466
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
RINALDO COM SRL (CUI RO9203858)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,40 RON
Valoare atribuită
13,40 RON
Data publicării
29.05.2018 12:57
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,40 RON

din 13,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.