Atribuită Cumpărare directă

Trabectedin Ever Pharma 0.25mg pulb.conc.sol.perf*1fl F"_TRABECTEDINUM_1471425_#

Număr anunț
DA36283747
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.737,30 RON
Data publicării
09.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.737,30 RON