Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII CADASTRU SISTEMATIC PE SECTOARE CONFORM OUG 819/2016
- Număr anunț
- DA20465387
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmu (CUI 4874712)
- Furnizor / câștigător
- PFA PLUGARU ELENA (CUI 27502378)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.356 RON
- Valoare atribuită
- 109.356 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:22
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
109.356 RON
din 109.356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro