Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CADASTRU IN VEDEREA INREGISTRARII SISTEMATICE A IMOBILELOR SITUATE IN EXTRAVILAN

Număr anunț
DA20404600
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
TOFĂNESCU GH. COZMIN-CONSTANTIN - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 22880607)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
22.05.2018 08:52
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 20.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.